Kas tie slapukai?

Interneto svetainėse naudojami išmanūs ir naudingi metodai siekiant padidinti jų patogumą ir padaryti jas kuo įdomesnes kiekvienam lankytojui. Vienas iš geriausiai žinomų metodų yra susijęs su slapukais (angl. „cookies“) . Slapukai – tai maži informacijos elementai, kuriuos mūsų serveris įkelia į Jūsų įrenginį, kad naudotojas galėtų lengviau užmegzti ryšį ir veikti interneto svetainėje, o mes gautume informacijos apie tai, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetaine. Svetainėje naudojamų slapukų tikslas yra užtikrinti patogų naudojimąsi mūsų puslapiu, jo funkcionalumą ir efektyvumą. Slapukai nesuteikia mums jokių galimybių patekti į Jūsų kompiuterį ir negali nuskaityti jokios Jūsų standžiajame diske įrašytos informacijos.

Slapukų naudojimas

Mūsų slapukų naudojimo tikslas – pagerinti jums, kaip lankytojui, interneto svetainės naudojimo patirtį.

• Užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą;
• Prekių krepšelio valdymas;
• Jūsų asmeniniai duomenys (Vardas, Pavardė, Tel. numeris ir adresas), užsakant prekes;
• Tinklapio lankymo statistikai.

Daugiau informacijos

Jei nenorite, kad informacija būtų renkama slapukų pagalba, daugelyje naršyklių yra paprasta procedūra, kuri leidžia jums atsisakyti slapukų naudojimosi. Norėdami daugiau sužinoti, kaip valdyti slapukus, apsilankykite Jūsų naudojamos naršyklės oficialioje svetainėje.

Informuojame, kad jeigu slapukai bus pašalinti, mes negalėsime užtikrinti, jog mūsų interneto svetainė veiks tinkamai. Kai kurios svetainės funkcijos gali būti prarastos.

Visa informacija organizacijos svetainėje: http://www.aboutcookies.org/